استفاده از تراکتور رومانی دست دوم برای کشاورزی

آیا تا به حال متوجه شده اید که پشت تراکتور رانندگی می کنید؟ شرط می بندم که این کار را کردی، و فکر کردی چه کسی در دنیا می خواهد آن وسیله را رانندگی کند؟

اما کمی معلوم است که تراکتورها یکی از قدرتمندترین وسایل نقلیه موجود هستند! اجازه ندهید حرکت آهسته شما را فریب دهد.

با این حال، آیا اصلاً به آنچه در پشت تراکتورسازی پنهان شده و چه چیزی آنها را قدرتمند می کند فکر کرده اید؟ بیایید نگاهی دقیق تر به نحوه خرید تراکتور دست دوم بیندازیم.

تراکتورها مانند بولدوزرها، قطارهای راه آهن یا کشتی ها با موتورهای احتراق داخلی و موتورهای دیزلی قابل اعتماد ساخته می شوند. حالا، از نظر تئوری، چون آنها موتورهای دیزلی دارند، یعنی می توانند سریعتر از حد معمول حرکت کنند؟

خب در مورد تراکتور رومانی اینطور نیست. می بینید، آنها برای کشیدن بارهای سنگین در نظر گرفته شده اند، و هیچ راهی امن تر از انجام آهسته این کار وجود ندارد.

گیربکس تراکتور این امکان را برای تراکتور فراهم می کند که با یک موتور با گشتاور بالا به آرامی حرکت کند. با یک تراکتور، جعبه دنده ای طراحی شده است که چرخش پرسرعت موتور را به چرخش با سرعت پایین تر چرخ ها تبدیل کند.

بنابراین، وقتی می‌بینید تراکتوری سریع‌تر از حد معمول حرکت می‌کند، به چه معناست؟ این احتمال وجود دارد که وزنه سنگینی را حمل نکند زیرا گیربکس آن قدرت فراگیر را به چرخ های مورد نیاز برای بار سنگین ارسال نمی کند.

همانطور که از کلمه لاتین trahere مشتق شده است که به معنای “کشیدن” است، ما باید در مورد تمام راه هایی که یک تراکتور می تواند ابزار مورد استفاده برای کشاورزی را بکشد و نیرو دهد بحث کنیم.

یک تریلی تراکتور می‌تواند وسایل را به سه طریق نیرو/کشش کند: با گیره، با میله کششی یا میل محرک مکانیزه که در غیر این صورت به عنوان شفت PTO شناخته می‌شود.

 • منابع:
  1. What Are Tractors Used For? A Beginner’s Guide To A High-Torque Vehicle
 • تبلیغات: 
  1. تنها خمیر دندان به جا مانده از جنگ جهانی دوم!!
  2. درصد افزایش حقوق کارمندان در سال جدید مشخص شد.
  3. شخصی که با کارآفرینی هزاران نفر را به کار مشغول کرد!!!
  4. جراحی در آلمان بخشی از مغز انسان را به مغز گرد پیوند زد!!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.