با استفاده از کود اوره آزاد رنگ گیاه خود را تغییر دهید

صنعت کشاورزی به طور گسترده ای از کود اوره آزاد یک جامد کریستالی سفید حاوی 46 درصد نیتروژن به عنوان افزودنی خوراک دام و کود استفاده می کند، در اینجا، ما بر نقش آن به عنوان یک کود نیتروژن تمرکز خواهیم کرد.

در دهه گذشته، کود اوره آزاد از نیترات آمونیوم به عنوان کود پیشی گرفته و تقریباً جایگزین آن شده است، این موضوع سوالات جدیدی در مورد اوره و نحوه استفاده از آن ایجاد کرده است.

کود اوره آزاد کود نیتروژن با نسبت NPK نیتروژن، فسفر، پتاسیم 46-0-0 است، فرمول شیمیایی اوره از نظر ترکیب به فرمول ارگانیک اوره نزدیک است، که همچنین مزایای زیادی در استفاده انبوه برای تغذیه محصولات دارد.

اگرچه اوره به طور طبیعی در انسان و حیوان تولید می شود، کود اوره آزاد مصنوعی با آمونیاک بی آب تولید می شود، نیتروژن (نیتروژن) یکی از مهم ترین مواد مغذی مورد نیاز گیاهان و انواع رایج کودهای شیمیایی است.

کود

کشاورزان از کودهای N برای تسریع رشد و افزایش کودهای شیمیایی استفاده می کنند، بازده محصولات کشاورزی آنها انواع رایج کودهای نیتروژن عبارتند از: کود اوره، نیترات آمونیوم، سولفات آمونیوم.

نیتروژن را می توان به اشکال مختلف و از منابع متعددی که در دسترس است یافت، در میان این منابع، کود نیتروژنی غالب مورد استفاده در کشاورزی، اوره است.

اوره در سال 1773 توسط شیمیدان فرانسوی هیلر روئل کشف شد، در سال 1828، فردریش شیمیدان آلمانی از واکنش ایزوسیانات نقره با کلرید آمونیوم به دست آمد.

این اولین بار بود که یک ترکیب آلی به طور مصنوعی از یک ترکیب آلی به دست آمد.

در صنعت، اوره از دی اکسید کربن و آمونیاک تولید می شود، معمولاً در طی فرآیند تولید آمونیاک از زغال سنگ، گاز طبیعی یا نفت، مقدار زیادی دی اکسید کربن تولید می شود.

اساس تولید اوره در سال 1922 با نام فرآیند اوره توسط بوش مایزر ساخته شد، فرآیندهای مختلفی برای تولید اوره در شرایط مختلف وجود دارد که همگی تلفات تولیدی بیشتری نسبت به فرآیند دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.