با نور لامپ ویدئو پروژکتور توشیبا خود را از سکته دور نگه دارید

سیم کشی الکتریکی در یک لامپ ویدئو پروژکتور توشیبا به لوله تخلیه کوارتز ذوب شده و از بالای لوله از کناره بازتابنده عبور می کند.

الکتریسیته ای که از پروژکتور می آید و توسط واحدهای بالاست کنترل می شود در یک مدار از پشت لامپ ویدئو پروژکتور توشیبا از کنار، به جلو و عقب به پشت پروژکتور جریان می یابد.

لامپ چهارم که گاهی اوقات بازتابنده نیز نامیده می شود، اسکلت بیرونی سخت لامپ ویدئو پروژکتور توشیبا است داخل لامپ کوارتز معمولاً با فلز بسیار انعکاسی پوشیده شده است که نور ایجاد شده توسط اشتعال بخار جیوه در لوله تخلیه را منعکس می کند لامپ کوارتز همچنین لوله تخلیه را در جای خود نگه می دارد، بنابراین، پایه بالون معمولاً با یک ماده آب بندی قوی پر می شود لامپ های پروژکتور به سیم کشی متصل می شوند که برق را به پروژکتور و از آن منتقل می کند سیم کشی با گیره، پره، پیچ و پیچ به لامپ پروژکتور متصل می شود.

 

لامپ

گیره قطعه فلزی کوچکی است که به کناره لامپ پروژکتور چسبانده، لحیم یا گیره می شود پیچ به گیره متصل می شود که با آن یکی از سیم ها در مقابل گیره قرار می گیرد پره به لوله تخلیه متصل است و معمولاً به پشت لامپ متصل می شود پره معمولاً حدود 3.8 سانتی متر بیرون زده و پیچ و مهره ای را که سیم دوم را نگه می دارد در جای خود نگه می دارد و مدار لامپ پروژکتور را می بندد.

محفظه پلاستیکی قطعه پلاستیکی قالب گیری شده ای است که لامپ پروژکتور را هنگام قرار دادن لامپ در پروژکتور در جای خود نگه می دارد لامپ های پروژکتور معمولاً با یک نگهدارنده در محفظه پلاستیکی قفل می شوند سیم کشی متصل شده را می توان به سادگی در شکافی در پشت محفظه پلاستیکی پیچ کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.