بهترین جارو برقی حال حاضر جهان

فاصله جارو برقی رباتیک دایسون عمودی معمولاً طول سیم برق آن است، در حالی که حداکثر فاصله جاروبرقی عمودی با شلنگ تمیزکننده انعطاف پذیر طول سیم برق همراه با طول شلنگ است.

بدیهی است که جاروبرقی های بی سیم به برق اصلی وابسته نیستند و دسترسی «بی نهایت» دارند، اما به خودی خود دارای کاستی هایی هستند – مقدار محدودی از انرژی ذخیره شده در باتری های پردازنده.

با این حال، به لطف پیشرفت‌های فناوری، بهترین واحدهای بی‌سیم دارای زمان کار حداکثر 30 تا 60 دقیقه هستند که به آنها امکان می‌دهد با یک بار شارژ باتری، مناطق بزرگی را تمیز کنند – و نه، چنین واحدهایی که از نظر شرایط با واحدهای سیمی قابل مقایسه هستند. مکش و سایر عملکردها ارزان نیستند.

ابزار تمیز کردن جارو برقی سامسونگ و لوازم جانبی ابزارهای تمیز کننده اضافی به تمیز کردن سطوح مختلف و کثیفی مانند اثاثه یا لوازم داخلی، مبل ها، شکاف ها، پنکه های سقفی، تشک ها، گرد و غبار، موی حیوان خانگی و انسان و موارد مشابه کمک می کنند. چنین ابزار نظافتی اغلب همراه با جاروبرقی ارائه می شود، اما می توان آنها را جداگانه خریداری کرد.

شاید رایج ترین ابزار تمیز کردن عبارتند از:

– Crevice Tool یک ابزار تمیز کننده طولانی و باریک است که برای تمیز کردن شکاف ها (از این رو نام آن)، شکاف ها، لبه ها، گوشه ها و مناطق صعب العبور مشابه طراحی شده است.

ابزار شکاف گردگیر جارو برقی بوش سطلی – برس گردگیری برای جمع آوری ذرات ریز گرد و غبار و سایر کثیفی ها استفاده می شود. همانطور که موهای برس روی ناحیه تمیز شده می لغزند، خاک سطح را به هم می زند که سپس با مکش قوی جاروبرقی می شود. اغلب Dusting Brush و Crevice Tool در یک ابزار تمیز کننده راحت 2 در 1 ترکیب می شوند.

– ابزار موتوری پت دارای یک برس رول کوچک است که معمولاً توسط یک توربین هوای کوچک تغذیه می شود. همانطور که برس رول می چرخد، کثیفی های عمیق، موهای حیوانات خانگی و انسان، پرزها، الیاف و سایر کثیفی ها را از سطوح تمیز شده بیرون می کشد و سپس با مکش قوی جاروبرقی می کشد. ابزار موتوریزه پت ابزاری بدون نیاز به نگهداری نیست، اما یکی از ابزارهای تمیز کردن مورد علاقه بسیاری از صاحبان حیوانات خانگی است.

– ابزار اثاثه یا لوازم داخلی برای جارو برقی شارژی اثاثه یا لوازم داخلی (از این رو نام آن)، پله ها، تخت های حیوانات خانگی، و سایر سطوحی که نیاز به تمیز کردن کامل دارند، استفاده می شود، اما شاید آنقدر حساس باشند که با استفاده از ابزار موتوری پت جاروبرقی جاروبرقی نشوند.

البته ابزارهای دیگری نیز وجود دارد، اما اینها رایج ترین آنها هستند. در صورت نیاز، ابزار تمیز کردن و لوازم جانبی جدید را می توان از فروشگاه های آنلاین سفارش داد یا در فروشگاه های محلی یافت.

  1. Best Vacuum Cleaner Buying Guide: What to Look for When Buying a Vacuum Cleaner
  • تبلیغات:
  1. کشف کنسانتره انار در صندوق امانات بانک ملی!
  2. درمان زانو درد با خوردن آویشن امکان پذیر شد!
  3. قاتلی از عایق برای خفه کردن افراد استفاده می کرد!
  4. دستگاه بادکن جلوی مشکلات کلیوی را می گیرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.