تجارت گوشت مرغ غیر آنتی بیوتیک

گوشت غیر آنتی بیوتیک مرغ نوعی گوشت سفید است که امروزه در بازار تجارت گوشت فروش بالایی داشته و بعنوان یک غذا و گوشت کاملا سالم ارائه می شود.
گوشت مرغ گوشتی پرمصرف است که در دو نوع غیر آنتی بیوتیک و هورمون دار عرضه می شود، در واقع مرغ هایی که در مرغداری ها با استفاده از آنتی بیوتیک ها رشد یافته اند، پس از کشتار گوشت شان تحت عنوان گوشت مرغ هورمون دار عرضه می گردد یا به آنها گوشت آنتی بیوتیک دار می گویند اما مرغ هایی که در دوران پرورش بدون دریافت آنتی بیوتیک و داروهای دیگر رشد یافته اند تحت عنوان مرغ های بدون آنتی بیوتیک شناخته می شوند و گوشت شان هم بعنوان گوشت ارگانیک عرضه می شود.
در بازار تجارت گوشت سفید مرغ، همیشه مرغ هایی که بصورت ارگانیک پرورش یافته اند از گوشت با ارزش تری برخوردارند ولی گوشت مرغ های آنتی بیوتیک دار بیش از سایر مرغ ها در بازار ارائه می شوند و خوب است بدانید که هیچ ضرری برای بدن ندارند و مواد آنتی بیوتیک ها در بافت گوشت ها تجزیه می گردند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

گوشت مرغ سبز

گوشت مرغ سبز نوعی گوشت فاقد آنتی بیوتیک و هورمون رشد است که از مرغ ها بصورت کاملا ارگانیک بدست آمده و تمامی مرغ ها بصورت طبیعی رشد داشته اند تا اینکه به وزن کشتار رسیده اند.
گوشت مرغ هایی که بعنوان سبز عرضه می گردد امروزه بعنوان تنها گوشت ارگانیک موجود در بازار شناخته می شوند، مرغ هایی که در این خصوص کشتار شده اند از زمان تولد از دان های ارگانیک مصرف نموده اند و مواد بکار رفته در این دان ها همگی خود ارگانیک بعمل آمده اند با این حساب رشد مرغ ها کاملا طبیعی بوده و بطور مستقیم یا غیر مستقیم هم هیچ آنتی بیوتیک یا دان هورمون داری را مصرف ننموده اند ازین جهت گوشت شان بسیار باکیفیت و مرغوب می باشد.
منبع: خوراک دام و طیور ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.