خرید جارو دستی مناسب

موهای الیاف ذرت طبیعی برای جارو کردن با جارو دستی پلاستیکی گرد و غبار و خاک ریز در شرایط خشک ایده آل هستند. این پرزها از کاه ذرت به صورت ماهرانه چسبانده شده و تراشیده شده ساخته شده اند و باعث می شود که بسیار بادوام و در عین حال آسیبی به کف شما وارد نکنند.

تجهیزات رستوران
الیاف تامپیکو

الیاف تامپیکو که از ساقه گیاه آگاوا مکزیکی تولید می شود، بافتی متوسط ​​دارد و برای جارو کردن خشک روی سطوح نیمه صاف ایده آل است. این الیاف طبیعی در برابر حرارت و مواد شیمیایی نیز مقاوم هستند.

تجهیزات رستوران
نایلون

موهای نایلونی سفت و در عین حال انعطاف پذیر برای تمیز کردن کلی زباله های ریز در کف های صاف مانند چوب سخت یا لمینت هستند. این جاروها عموماً برای استفاده در داخل خانه هستند، اما در برابر آب مقاومت می کنند و بو را جذب نمی کنند.

تجهیزات رستوران
مصنوعی

موهای مصنوعی جارو دستی را می توان روی سطوح مرطوب یا خشک استفاده کرد زیرا در برابر اسیدها و روغن ها بسیار مقاوم هستند. موهای مصنوعی نیز انعطاف پذیر هستند و سطوح کف شما را خراش نمی دهند.

تجهیزات رستوران
ذرت مصنوعی

برس های ذرت مصنوعی مقاوم در برابر مواد شیمیایی و مایعات می توانند دمای بالا تا 225 درجه فارنهایت را تحمل کنند. موهای X شکل برای استفاده روی فرش و تشک ورودی عالی هستند.

این نوع موها در سمت سفت‌تر و بادوام هستند و آن را برای محیط‌های کاری صنعتی یا موسسات خدمات غذایی ایده‌آل می‌کنند. پالمیرا برای تمیز کردن عمومی بسیار عالی است و می تواند در استفاده روزمره مقاومت کند.

نحوه تمیز کردن جارو دستی برقی به دلیل ماهیت نحوه استفاده از جاروها، خاک، گرد و غبار و کثیفی را جمع آوری می کنند. بنابراین، برای جلوگیری از گسترش کثیفی و تمیز نگه داشتن جاروهای خود، تمیز کردن منظم مهم است. به علاوه، اگر جارو به طور منظم از آن نگهداری شود، به طور موثرتری تمیز می شود.

مراقب تمام زباله های باقی مانده باشید. خاک، گرد و غبار و حتی مو می تواند به موهای جارو شما بچسبد. قبل از استفاده از جارو از دستان خود یا حتی یک جاروبرقی استفاده کنید تا مطمئن شوید که زباله ها پاک شده اند.
موهای جارو خود را در آب صابون خیس کنید. خیساندن موها به تمیز نگه داشتن جارو کمک می کند و در عین حال از آلودگی متقاطع جلوگیری می کند.
دسته جارو دستی نپتون و ظرف گرد و غبار خود را با اسپری ضدعفونی کننده پاک کنید.

  • منابع:
  1. Types of Brooms
  • تبلیغات:
  1. کشف کنسانتره انار در صندوق امانات بانک ملی!
  2. درمان زانو درد با خوردن آویشن امکان پذیر شد!
  3. قاتلی از عایق برای خفه کردن افراد استفاده می کرد!
  4. دستگاه بادکن جلوی مشکلات کلیوی را می گیرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.