خرید گوشت مرغ ارگانیک در تهران

گوشت مرغ ارگانیک محصولی است که امروزه در تهران و دیگر شهرها از استقبال زیاد مردم برخوردار شده است و با وجود حجم زیادی از گوشت های آنتی بیوتیک دار، این محصولات خریداران زیادی را به خود جذب کرده اند.
امروزه درصد زیادی از محصولات پروتئینه، پای مرغ کیلویی و گوشت مرغ موجود در بازار در نوع آنتی بیوتیک دار هستند یعنی مرغ های صنعتی برای رشد و نمو از آنتی بیوتیک ها و هورمون استفاده کرده اند در نتیجه گوشت شان غیر ارگانیک می باشد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

با وجود حجم زیادی ازین محصولات امروزه در تهران گوشت ارگانیک از استقبال گسترده ای برخوردار شده است و به همین خاطر مرغداری های مختلفی با پرورش مرغ های گوشتی به شیوه سنتی اقدام به تولید گوشت ارگانیک نموده اند.

گوشت ارگانیک مرغ

مرغ هایی که با شیوه سنتی پرورش می یابند و گوشت شان در بازار عرضه می شود اغلب با استفاده از خوراک های مقوی رشد و نمو دارند و بدون دریافت هیچ دارویی بصورت طبیعی بزرگ می شوند.

گوشت این مرغ ها گاه تحت عنوان گوشت مرغ سبز به بازار تهران عرضه می شود و گاه بصورت بسته بندی شده ارائه می گردند.
گوشت های ارگانیک مرغ اکثراً بوی طبیعی دارند و از هیچ بوی نامطبوعی برخوردار نمی باشند.

خوب است بدانید که مرغ های غیر ارگانیکی که از هورمون در رشد شان استفاده شده اغلب در کبد یا جگر شان این مواد را دارند و بهتر است پیش از مصرف گوشت پوست و جگر این مرغ ها را دور اندازید ولی مرغ هایی که بصورت سنتی پرورش یافته اند دارای پوست و جگر سالم تری هستند.

این بدان معنا نیست که مرغ های صنعتی مضر هستند بلکه مرغ های ارگانیک سنتی از مرغ های صنعتی گوشت سالم تری دارند وگرنه هیچ مرغی در بازار وجود ندارد که مصرف گوشتش به ایجاد آسیب منجر گردد.

امروزه مرغ های ارگانیک و گوشت بوقلمون طبیعی هم بصورت زنده و هم در قالب بسته بندی هایی از گوشت تازه عرضه می شوند و با بهترین قیمت قابل خریداری اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.