دفتر مشق فنری باعث افزایش هوش فرزندتان می شود

تغییر از تکیه بر تلفن خود در تمام جنبه های زندگی به استفاده از دفتر مشق فنری می تواند برای چیزی بیش از دستخط شما مفید باشد. برای یک بار نمی توانید شبکه های اجتماعی را در دفتر مشق فنری خود بررسی کنید متعهد شدن به استفاده از یک دفتر مشق فنری برای جنبه‌های خاصی از زندگی‌تان مثلاً فهرست کارهایتان می‌تواند به شما کمک کند تا از اعتیاد به گوشی‌های هوشمند خود خلاص شوید.

استفاده بیش از حد از تلفن شما می تواند منجر به مشکلات خواب، اضطراب، کاهش بهره وری و مسائل دیگر شود و کارشناسان توصیه می کنند که تلفن خود را به طور دوره ای در طول روز کنار بگذارید تا چرخه چک کردن و بررسی مجدد اعلان های خود را هر چند دقیقه یکبار قطع کنید.

دفتر

برون سپاری تعدادی از کارهای دیجیتالی خود به یک نوت بوک فیزیکی می تواند دوری از صفحه نمایش را آسان تر کند اگر نمی دانید یک دفترچه یادداشت کاغذی را با چه چیزی پر می کنید، سعی کنید با چیزی ساده مانند برنامه ریز شروع کنید، جایی که می توانید اهداف، لیست کارها و قرارهای خود را به شیوه ای سازمان یافته پیگیری کنید.

آنها فقط برای روزنامه نگاری نیستند، اگرچه برای آن نیز عالی هستند یک دفترچه یادداشت می‌تواند مخزنی برای تمام شانس‌ها و پایان‌هایی باشد که می‌خواهید به خاطر بسپارید، از بودجه ماهانه‌تان گرفته تا فهرست مواد غذایی‌تان گرفته تا فهرست همه رستوران‌های بزرگی که بازدید کرده‌اید یا قهوه‌هایی که از نوشیدن آن‌ها لذت برده‌اید همچنین نیازی به استفاده از آن فقط برای نوشتن ندارید.

همچنین یک مکان عالی برای طرح‌ها، ابله‌ها و نمودارهای شماست نوشتن با دست در مقایسه با تایپ کردن مزایای بی‌شماری دارد و نگه داشتن دفترچه یادداشت راهی عالی برای تیز نگه داشتن مهارت‌های اسکریپت شماست مطالعات نشان می دهد که نوشتن با دست به شما کمک می کند تا اطلاعات را بهتر پردازش کنید، بیشتر به خاطر بسپارید و در مقایسه با تایپ سریعتر فکر کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.