ساخت بیل مکانیکی هپکو 912 خیانت به جامعه بشری بود

در اینجا، ما یک سیستم بیل مکانیکی هپکو 912 مستقل (AES) را برای وظایف بارگیری مواد ارائه می دهیم. سیستم ما می‌تواند محیط‌های مختلف را مدیریت کند و از معماری ترکیبی از ادراک و برنامه‌ریزی استفاده می‌کند.

ما حسگرهای ادراک چندوجهی، از جمله LiDAR و دوربین‌ها را به همراه بهبود تصویر پیشرفته، طبقه‌بندی مواد و بافت، و الگوریتم‌های تشخیص اشیا ترکیب می‌کنیم.

ما همچنین الگوریتم‌های سلسله مراتبی کار و برنامه‌ریزی حرکت را ارائه می‌کنیم که تکنیک‌های مبتنی بر یادگیری را با روش‌های مبتنی بر بهینه‌سازی ترکیب می‌کنند و به شدت با ماژول‌های ادراک و ماژول‌های کنترل‌کننده ادغام می‌شوند.

ما عملکرد AES را بر روی بیل‌های فشرده و استاندارد در بسیاری از سناریوهای پیچیده داخلی و خارجی که مربوط به بارگیری مواد در کامیون‌های کمپرسی، جابجایی مواد زائد، صخره‌برداری، برداشتن شمع، و کارهای سنگربرداری است، ارزیابی کرده‌ایم.

انجمن تجهیزات ساخت و ساز تاریخی (HCEA) یک سازمان غیرانتفاعی 501(c)3 است که به حفظ تاریخچه صنایع ساخت و ساز، لایروبی و تجهیزات معدن سطحی اختصاص دارد.

با بیش از 4000 عضو در بیست و پنج کشور، فعالیت های ما شامل انتشار یک مجله آموزشی فصلی به نام Equipment Echoes است.

بهره برداری از موزه و آرشیو تجهیزات ساختمانی ملی در بولینگ گرین، اوهایو؛ و میزبانی نمایشگاه کاری سالانه تجهیزات ساختمانی بازسازی شده. عضویت انفرادی در ایالات متحده آمریکا و کانادا 32.00 دلار و در جاهای دیگر 40.00 دلار آمریکا است.

ما به دنبال توسعه روابط در صنعت تولید تجهیزات هستیم و برای دانشجویان مهندسی و مدیریت ساخت و ساز بورسیه تحصیلی ارائه می دهیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.