سرویس آرکوپال ایرانی ۶نفره دینو و اثرات آن برای محیط زیست

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که بشقابی که ناهار و شام خود را با آن می خورید از چه چیزی تشکیل شده است؟

ظروف سیلور اقلامی هستند که پهن و مقعر هستند و برای کارکردهای مختلفی استفاده می شوند. تقریباً تمام صفحات به صورت دایره ای شکل و از مواد مختلفی تشکیل شده اند که اکثر آنها در برابر آب مقاوم هستند.

صفحات در اطراف لبه‌ها بالا می‌روند، یا با انحنای بالا، یا با داشتن لبی پهن یا با بالا آمدن بخشی از آن. همچنین ظروفی بدون لبه یا سطح مرزی بیرونی با نیمرخ گرد وجود دارد که به آنها کاسه یا ظروف گفته می شود زیرا آنها ظرف هایی هستند که شکلی از بشقاب هستند که برای سرو سوپ استفاده می شود.

برای اطلاعات بیشتر درباره  قیمت سرویس ارکوپال ۶نفره با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

بشقاب ها به دو نوع ظروف و ظروف غذاخوری طبقه بندی می شوند و مواد مورد استفاده در ساخت بشقاب ها شامل چوب، فلز و سرامیک است که قدمت آن به دوران باستان در تمدن های مختلف باز می گردد.

در بیشتر فرهنگ ها مشاهده شده است که از بشقاب ها به عنوان ظروف سرو استفاده می شود مگر اینکه غذا خیلی مایع باشد. سپس به جای بشقاب از کاسه و ظروف عمیق استفاده می شود.

به طور کلی بشقاب ها یا بشقاب های غذاخوری از موادی مانند سرامیک از جمله چینی، چینی استخوانی، ظروف سفالی لعابدار، ظروف سنگی و سایر مواد سنتی مانند چوب، شیشه و فلز ساخته می شوند و در برخی مواقع از سنگ نیز استفاده می شود.

شیک ترین ظروف پذیرایی چینی اغلب از موادی مانند سرامیک و چینی ساخته می شوند. ظروف چینی استخوانی و چینی در گذشته به عنوان مواد لوکس در نظر گرفته می شدند. این روزها از این ماده برای ساخت صفحات رسمی استفاده می شود در حالی که صفحات ارزان قیمت فلزی مقرون به صرفه تر هستند. بشقاب هایی از پلاستیک و کاغذ وجود دارد که برای یک بار مصرف و از نظر هزینه بسیار ارزان هستند.

قیمت سرویس آرکوپال دینو سفید ساده این روز ها از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و با نرخ های متغیری همراه است و می توانید از فروشگاه های سراسر کشور خریداری کنید.

 • منابع:
  1. What Are Plates Made Of? The Best Materials For Your Dinnerware
 • تبلیغات: 
  1. با خوردن شکر از شر یبوست نجات پیدا کنید!
  2. راز های جالب در مورد زرشک آشکار شد
  3. کاربرد چسب چوب برای جلوگیری از روغن سوزی خودرو!
  4. کلیه روشهای برتر آموزشی برای رسیدن به کسب درآمد بالا!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.