مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات گوشت مرغ و مرغ زنده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات بهترین گوشت مرغ صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرغ های گوشتی صنعتی
گوشت مرغ ارزان

گوشت مرغ های صنعتی امروزه با بهترین کیفیت توسط کشورمان تولید و به سایر کشورهای همسایه صادرات می شوند و تحت عنوان گوشت سفید ایرانی ارائه می گردند.
گوشت مرغ گوشتی سفید و پرمصرف با طعم و خواص عالی می باشد که امروزه در کشورمان با حجم بسیار بالا تولید و توزیع می گردد و به سایر کشورها این گوشت صادرات می شود.
کشورمان در حال حاضر در دنیا رتبه هفتم در صادرات گوشت مرغ را دارد و بعنوان یکی از مراکز بزرگ تولیدی گوشت مرغ شناخته می شود و از صادرکنندگان مشهور در بازار تجارت گوشت مرغ می باشد.

مرغ های گوشتی صنعتی

د راستای تولید گوشت مرغ در کشورمان اغلب مرغ های صنعتی پرورش داده می شوند و این نوع مرغ های سفید به علت بالا بودن توانایی شان در تولید گوشت از اهمیت بالایی برخوردارند و حتی نسبت به دیگر مرغ ها سازگاری خوبی دارند.
مرغ های گوشتی در نوع صنعتی نه تنها بهترین گوشت را تولید می کنند بلکه در زمان کوتاه یعنی تنها پنج هفته به وزن مطلوب می رسند و می توان بیشتر این مرغ ها را در همین سن کم کشتار نمود.
گوشت این طیور پرورشی با کمک مکمل های پروتئینه و ویتامینه بعمل می آید و اکثر مرغ های پرورشی و صنعتی از نوع گوشتی با دریافت آنتی بیوتیک در جیره های غذایی از بیماری ها در امان می مانند به همین خاطر می توان گوشت این طیور را به لحاظ کیفیت و سلامت در بهترین وضعیت دانست و آن را بعنوان یک گوشت سالم و مفید معرفی نمود.
مرغ های گوشتی در کشورمان بهترین جیره های غذایی را دریافت می کنند و دان های آماده با بهترین درجه کیفی در اختیار شان قرار می گیرد به همین علت می توان گوشت های بدست آمده از این طیور را در دسته بهترین محصولات قرار داد.
منبع: خوراک دام و طیور ایران

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات گوشت مرغ و مرغ زنده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *