صادرات بهترین گوشت مرغ صنعتی

گوشت مرغ های صنعتی امروزه با بهترین کیفیت توسط کشورمان تولید و به سایر کشورهای همسایه صادرات می شوند و تحت عنوان گوشت سفید ایرانی ارائه می گردند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

گوشت مرغ و ماهی دریایی، گوشتی سفید و پرمصرف با طعم و خواص عالی می باشد که امروزه در کشورمان با حجم بسیار بالا تولید و توزیع می گردد و به سایر کشورها این گوشت صادرات می شود.

کشورمان در حال حاضر در دنیا رتبه هفتم در صادرات گوشت مرغ را دارد و بعنوان یکی از مراکز بزرگ تولیدی گوشت مرغ و گوشت بلدرچین شناخته می شود و از صادرکنندگان مشهور در بازار تجارت گوشت مرغ می باشد.

مرغ های گوشتی صنعتی

د راستای تولید گوشت مرغ در کشورمان اغلب مرغ های صنعتی پرورش داده می شوند و این نوع مرغ های سفید به علت بالا بودن توانایی شان در تولید گوشت از اهمیت بالایی برخوردارند و حتی نسبت به دیگر مرغ ها سازگاری خوبی دارند.

مرغ های گوشتی در نوع صنعتی نه تنها بهترین گوشت را تولید می کنند بلکه در زمان کوتاه یعنی تنها پنج هفته به وزن مطلوب می رسند و می توان بیشتر این مرغ ها را در همین سن کم کشتار نمود.

گوشت بلدرچین زنده پرورشی با کمک مکمل های پروتئینه و ویتامینه بعمل می آید و اکثر مرغ های پرورشی و صنعتی از نوع گوشتی با دریافت آنتی بیوتیک در جیره های غذایی از بیماری ها در امان می مانند به همین خاطر می توان گوشت این طیور را به لحاظ کیفیت و سلامت در بهترین وضعیت دانست و آن را بعنوان یک گوشت سالم و مفید معرفی نمود.

مرغ های گوشتی در کشورمان بهترین جیره های غذایی را دریافت می کنند و دان های آماده با بهترین درجه کیفی در اختیار شان قرار می گیرد به همین علت می توان گوشت های بدست آمده از این طیور را در دسته بهترین محصولات قرار داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.