طرز پخت انواع گوشت مرغ منجمد زربال ایرانی

برای پخت انواع گوشت مرغ منجمد زربال ایرانی در منزل یا رستوران، طرز پخت و کیفیت گوشت مرغ در طعم و مزه آن بسیار اهمیت دارد.

برای این که ما بتوانیم یک غذای خوشمزه را با گوشت مرغ تهیه کنیم باید به یک سری مسائل توجه کنیم و همچنینی برای اینکه طعم خوبی به غزایمان بدهیم می توانی از پودر گوشت طیور استفاده کنیم.

در پرورش گوشت مرغ و یا هر حیوان حلال گوشت که قابل مصرف باشد نوع تغذیه حیوان در طعم و مزه آن بسیار موفق است.

به عنوان مثال کیفیت و مزه گوشت حیوانی که از علوفه و یا دان و ذرت تازه استفاده می کند با حیوانی که از مواد غذایی کهنه و مانده استفاده می کنند تفاوت دارد.

شرکت زربال شمال به دلیل استفاده از مواد غذایی تازه و با کیفیت برای تغذیه مرغ، دارای طعم و مزه بهتری نسبت به سایر تولید کنندگان گوشت مرغ دارد. عامل دیگر در طعم و مزه گوشت مرغ، طرز پخت گوشت مرغ منجمد شده است.

به عنوان مثال نحوه یخ زدایی گوشت مرغ منجمد در کیفیت غذای پخته شده موثر است به همین علت باید با شرایط استاندارد عمل یخ زدایی صورت پذیرد.

برای یخ زدایی گوشت مرغ منجمد و گوشت بوقلمون بدون استخوان ابتدا باید گوشت مورد نظر را از فریزر خارج کرده و به مدت 3 ساعت در یخچال قرار دهید و بعد از شل شده گوشت، قسمت مورد نیاز برای مصرف جدا و مابقی دوباره جهت فریز شدن داخل فریزر قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.