فروش مرغ زنده گوشتی

همان طور که از نام آن پیداست مرغ های گوشتی برای تامین گوشت مورد نیاز بازار پرورش می یابند و همچنین گوشت غاز که بسیار خواص دارد، امروزه مرغداری هایی وجود دارند که که از لحاظ اقتصادی بسیا مهم هستند.

در گذشته مرغداری ها از فضای بسیار کوچکی برخوردار بودند ولی امروزه برخی از مرغداری های پرورش مرغ گوشتی بیش از یک میلیون قطعه مرغ نیز نگهداری می شود.

این روند همچنان ادامه دارد و بیشتر مرغ های گوشتی در واحد های صنعتی پرورش می یابند.

با پیشرفت علم ژنتیک این امکان فراهم شده است که دوره نگهداری کاهش یافته و در این دوره کوتاه وزن مرغ ها نسبت به گذشته بیشتر گردد.

نکته ای که در این میان از اهمیت خاصی برخوردار است این است که محل قرار گرفتن مرغداری ها باید طوری باشد که حدود 2 کیلومتر از واحد پرورش مرغ دیگر فاصله داشته تا از عبور حیوانات و انسان ها در آن منازق کاسته شود و از میزان ریسک ابتلا به بیماری کاسته شود.

در این زمینه سازمان دامپزشکی کشور دارای آیین نامه ویژه بوده که این امر باید از قبل توسط صاحب مرغداری به درستی مورد بررسی قرار بگیرد.

از جمله موارد بهداشتی که باید حتما در هر مرغداری به خوبی رعایت شود تعویض کفش ها و شستن دست ها به خصوص در مورد افرادی که به مرغداری های متعدد سرکشی می کنند می باشد تا از انتقال احتمالی بیماری به گله کاسته شود.

آگاهی از این امور و داشتن شناخت کافی در امر پرورش می تواند هم راندمان تولید را افزایش داده و هم از تلفات زیاد کاسته شود.

ما هم با آگاهی از تمام شرایط تخصصی در حوزه پرورش مرغ گوشتی و گوشت مرغ اقدام به فروش این محصول در کل کشور نموده ایم.

جهت کسب اطلاعات و ثبت سفارش خود می توانید همه روزه با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.