فروش گوشت مرغ سبز زربال در آمل

مرغ سبز محصولی ارگانیک است که امروزه توسط شرکت زربال در آمل تولید و توزیع می گردد و با قیمت های بسیار خوبی توسط مراکز معتبر بفروش می رسند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

گوشت مرغ سبز محصولی است که امروزه با وجود حجم گسترده ای از گوشت های حاوی آنتی بیوتیک از استقبال فراوان برخوردار شده اند و توسط شرکت های معتبر تولید می شوند.

یکی از شرکت های تولید کننده گوشت مرغ سبز و شاه میگو لابستر شرکت زربال می باشد که امروزه در آمل تاسیس هم دارای شعبه می باشد و به تولید بهترین گوشت مشغول می باشد.

مجتمع تولید گوشت مرغ زربال

شرکت تولید کننده گوشت مرغ زربال یک مرکز تولیدی بزرگ است که در راستای تولید و توزیع گوشت سبز یا ارگانیک مرغ توانسته است دو کشتارگاه بزرگ تاسیس نماید و در آمل به تولید و توزیع بهترین گوشت مرغ بپردازد.
این شرکت از صادرکنندگان مشهور گوشت در کشورمان محسوب می شود و به کشورهای همسایه محصولات متنوعی را عرضه می دارد که یکی ازین محصولات گوشت مرغ می باشد.
این شرکت فعالیتش را از سال 1354 آغاز کرده است و در این مدت برتری و کیفیت بالای محصولاتش را حفظ کرده است و با استفاده از مجموعه فارم های جوجه کشی و مادر خود هر سال بیش از 14 میلیون جوجه گوشتی تولید می نماید.
خوب است بدانید که شرکت زربال بطور نهایی و کلی بیست هزار تن گوشت مرغ و پای مرغ کیلویی آماده تولید می کند و سالانه سیصد تن پر خشک تولید می کند بطوریکه اغلب این محصولات در بازار های خارجی از فروش گسترده ای برخوردار هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.