فواید استفاده از سیب در وعده های روزانه

در حالی که سیب فواید سلامتی غیرقابل انکاری دارد، اما به دلیل خطراتی که ممکن است با خوردن آنها همراه باشد، مورد انتقاد قرار گرفته است. آیا این نگرانی ها موجه است یا خیر؟ بیایید برخی از آنها را بررسی کنیم و حقایق سیب را از داستان جدا کنیم.

در حالی که درست است که دانه‌های سیب حاوی آمیگدالین هستند – یک ترکیب سیانید و قند که هنگام متابولیزه شدن به هیدروژن سیانید تجزیه می‌شود – بدن انسان می‌تواند آن را در دوزهای کم سم‌زدایی کند. میوه آرایی سیب من در مورد شما نمی دانم، اما بیشتر مردم حتی دانه های سیب را نمی خورند – حداقل، نه از روی عمد. و تعداد دانه‌های سیب برای خطرناک شدن محتوای سیانید آنقدر زیاد است که حتی دوستداران دانه سیب نیز بعید است که در معرض خطر باشند.

به علاوه، طرز تهیه زیتون سیاه شما باید آنها را به خوبی بجوید تا آمیگدالین در جریان خون شما آزاد شود. ایجاد یک معجون کشنده دانه سیب احتمالاً مستلزم آسیاب کردن دانه های صدها سیب و مصرف یکباره آنها است. (این کار را نکنید!) خبر خوب: گوشت و پوست سیب حاوی سیانید نیست.

مانند سایر میوه ها و سبزیجات، سیب دارای سهم خود از قند طبیعی است. قندها و کربوهیدرات ها اغلب برای افراد مبتلا به پیش دیابت یا دیابت تاثیر بدی دارند. اما سیب در واقع به این بیماری کمک نمی کند. یک سیب متوسط حاوی 25 گرم کربوهیدرات است که 19 گرم آن قند است. اما سیب به دلیل فیبر و محتوای پلی فنولیک دارای شاخص گلیسمی پایینی است.

البته توجه داشته باشید که این به سیب های کامل اشاره دارد. آب سیب موضوع دیگری است زیرا آب سیب بیشتر – اگر نه همه – فیبر طبیعی خود را فیلتر کرده و دور انداخته است، ماهی قزل آلا مایعی غنی از قند را برای شما به ارمغان می آورد که احتمالاً بر قند خون شما تأثیر متفاوتی می گذارد.

یکی از رایج ترین تغییرات ژنتیکی که روی سیب انجام می شود، جلوگیری از قهوه ای شدن آن است. به عنوان مثال، سیب های قطب شمال این اصلاح را دارند. در حالی که طعم یا ارزش غذایی آنها را بهبود نمی بخشد، گوشت این سیب ها هنگام برش و قرار گرفتن در معرض اکسیژن مانند سایر سیب ها قهوه ای نمی شود. بهترین زمان مصرف پودر سنجد این برای ارائه دهندگان خدمات غذایی و برخی رستوران ها جذاب است زیرا می توانند سیب های برش داده شده را برای مدت طولانی تری بدون قهوه ای شدن بیرون بگذارند.

 • منابع:
  1. Apple Facts You Need To Know About: Benefits, Concerns, & the Best Ways to Enjoy Them
 • تبلیغات: 
  1. برندگان مسابقه دو راز موفقیت خود را بیان نمودند
  2. راز موفقیت زندگی در مریخ در چه بود
  3. مرد دیوانه ای که کشتن آدمها او را شاد می کند!
  4. برنده لاتاری یک میلیارد دلاری خودش را معرفی کرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.