قیمت بهترین گوشت مرغ در بازار تهران

گوشت مرغ گوشتی با مصرف بسیار بالاست که به خاطر ارزش تغذیه ای بالا ازفروش بالایی برخوردار است و در قیمت های مناسبی ارائه شده و در بازار تهرانو دیگر شهرها با بهترین کیفیت عرضه می شود.
امروزه در بازار تهران و دیگر شهرهای کشور گوشت مرغ بعنوان یک محصول بسیار پرطرفدار شناخته می شود و در دسته پرمصرف ترین و بهترین فرآورده های پروتئینه قرار گرفته است. در این خصوص مراکز مختلفی بصورت مسقف وجود دارند که به پرورش و تکثیر مرغ مشغولند و نژاد های گوشتی، تخمی و مولد را نگهداری می کنند.
گوشت مرغ نه تنها طعم خوبی دارد بلکه برای جلوگیری از پوکی استخوان و همچنین در جهت تقویت سیستم دفاعی و ایمنی بدن موثر واقع می شود.
ازین گذشته گوشت مرغ نوعی گوشت همه کاره و ارزان قیمت است که در طبخ هرغذایی بکار رفته و با آن می توان چندین غذای گوناگون تهیه کرد به همین خاطر است که این گوشت طرفداران زیادی دارد و توسط مراکز گوناگون این گوشت تولید می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

پرورش مرغ

پرورش مرغ نیاز به دانش دارد و اگر از پرورش طیور سررشته ای ندارید بهتر است سمت این حرفه نروید چراکه در هفته های نخست ممکن است گله را از دست بدهید. برای پرورش مرغ و تولید گوشت مرغ باید علاوه بر فرآهم کردن دان مرغوب بتوانید شرایط مساعدی را جهت پرورش مرغ ها درست کنید تا مرغ ها بتوانند به دور از بیماری، استرس و گرسنگی پرورش یابند و تولید گوشت خوبی داشته باشند.
یکی از عوامل موثر در تولید گوشت مرغ تغذیه و بهداشت است که اگر این دو نکته رعایت شوند تا حدودی پرورش مرغ ها و روند تولید گوشت موفقیت آمیز خواهد بود.
منبع: خوراک دام و طیور ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.