مایع دستشویی 20 لیتری سیو باعث کوری کودکی شد

مقاله آموزشی در مورد مایع توالت فرنگی 20 لیتری هدف از رعایت بهداشت توالت فرنگی به حداقل رساندن پتانسیل انتقال پاتوژن است. کنترل بوها نیز از نظر اجتماعی مهم است و اعتقاد بر این است که معیاری اجتماعی برای پاکیزگی است.

امروزه با توجه به گسترش بالقوه پاتوژن های نوظهور مانند ویروس SARS-CoV-2، درک نیاز به تمیز کردن و ضد عفونی کردن خوب اهمیت بیشتری دارد. در حالی که سیفون توالت پیشرفت بزرگی در دستیابی به این اهداف بود.

قرار گرفتن در معرض عوامل بیماری زا می تواند از عدم تمیز کردن و ضد عفونی کردن مناطق داخل سرویس بهداشتی و همچنین بهداشت ضعیف دست رخ دهد.

مایع دستشویی 20 لیتری سیو رادر فروشگاهها می توان تهیه کردتجمع بیوفیلم در کاسه توالت/ ادرار از جمله سینک می تواند منجر به تداوم عوامل بیماری زا و بو شود.

در طول شستشو، عوامل بیماری زا می توانند از کاسه توالت/ ادرار/ سینک خارج شوند و از طریق استنشاق و فومیت های آلوده منتقل شوند.

استفاده از پاک کننده های اتوماتیک کاسه توالت می تواند تعداد میکروارگانیسم های خارج شده در حین شستشو را کاهش دهد. باکتری سالمونلا می تواند در قسمت زیرین لبه توالت مستعمره شود و تا 50 روز باقی بماند.

باکتری های روده ای بیماری زا به تعداد بیشتری در بیوفیلم موجود در توالت ها نسبت به آب ظاهر می شوند. ردیابی منبع باکتری در خانه‌ها نشان داده است که در حین تمیز کردن، باکتری‌های روده‌ای از توالت به سینک حمام منتقل می‌شوند.

و همین باکتری‌ها ابزارهای تمیز کردن مورد استفاده در سرویس بهداشتی را مستعمره می‌کنند.  ارزیابی کمی خطر میکروبی نشان داده است که خطرات قابل توجهی هم از آئروسل ها و هم از فومیت ها در دستشویی ها وجود دارد.

تمیز کردن با صابون و مواد شوینده بدون استفاده از مواد ضدعفونی کننده در سرویس های بهداشتی عمومی ممکن است باکتری ها و ویروس ها را در سرتاسر سرویس بهداشتی پخش کند.

بوهای دستشویی تا حد زیادی با تهویه و حجم شستشو در توالت/ ادرار کنترل می شود. با این حال، این منجر به افزایش مصرف انرژی و آب می شود. آلودگی هوا و سطوح در دستشویی ها به خوبی ثبت شده است.

کمی بهتر از خطرات عفونت مورد نیاز است، زیرا این به تعیین اینکه چه مداخلاتی این خطرات را به حداقل می‌رساند، کمک می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.