مراکز عرضه کننده گوشت سفید مرغ ارگانیک

گوشت سفید و ارگانیک مرغ محصولی است که امروزه بخاطر وجود گوشت های غیرارگانیک از استقبال گسترده ای برخوردار شده و توسط مراکز عرضه کننده معتبر در بسته بندی های تاریخ دار بفروش می رسد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

مرغ ها و بلدرچین پرندگانی با گوشت سفید و بسیار پرخاصیت اند که مصرف گوشت شان در بسیاری از کشورها رواج دارد و کشور ما نیز جزو بزرگترین عرضه کننده ها و صادر کنندگان گوشت مرغ و گوشت بلدرچین زنده محسوب می شود.

گوشت مرغ امروزه بیشتر بصورت صنعتی تولید می شود و همانطور که می دانید مرغ هایی که در صنعت پرورش می یابند با هدف تولید گوشت در زمان کم نگهداری می شوند و برای رسیدن به این هدف از داروها، هورمون ها و آنتی بیوتیک ها استفاده می کنند بنابراین گوشت های فرآوری شده ازین طیور صنعتی غیرارگانیک است و با نام هایی همچون گوشت هورمونی یا آنتی بیوتیک دار شناخته می شوند و از طریق مراکز رسمی ارائه می گردند.

با توجه به اینکه عموم مردم از گوشت ارگانیک بیشتر استقبال می کنند به همین خاطر این گوشت ها بیشترین فروش را دارند ولی تولید شان کمتر از گوشت های صنعتی ست.

گوشت مرغ محلی

تولید گوشت ارگانیک

گوشت های ارگانیک مرغ امروزه بصورت سنتی تولید می شوند یعنی مرغ ها با روش سنتی و نه صنعتی، پرورش می یابند و توسط شرکت هایی همچون زربال به بازار عرضه می گردند. این محصولات اغلب بصورت بسته بندی شده در بسته های تاریخ دار و بصورت منجمد بفروش می رسند و بصورت گرم و تازه نیز توسط فرشگاه های معتبر ارائه می شوند و در نامهایی همچون گوشت سبز به بازار وارد می گردند.

تولید گوشت مرغ  و گوشت بلدرچین اهواز بصورت سنتی و ارگانیک اگرچه کمتر از مرغ های صنعتی ست ولی ارزش تغذیه ای بیشتری دارند و بدن ما نیز با مصرفشان بهترین ریزمغذی ها را دریافت می کنند و همچنین خوب است بدانید که گوشت مرغ صنعتی بخاطر وجود آنتی بیوتیک بدن مصرف کنندگان گوشت را نسبت به داروهای آنتی بیوتیک مقاوم می سازد ولی مرغ هایی با گوشت ارگانیک هیچ اثر منفی روی بدن ندارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.