نمایندگی فروش گوشت مرغ سبز

گوشت سبز مرغ محصولاتی بعمل آمده از مرغ های گوشتی هستند که با شیوه های ارگانیک حاصل شده اند و توسط نمایندگی های فروش معتبر بدست خریداران می رسند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

مرغ های گوشتی با دو روش صنعتی و ارگانیک در جهت تولید گوشت پرورش می یابند که در روش صنعتی اگرچه سودآوری بالایی دارند اما گوشت شان بعنوان محصولات آنتی بیوتیکی یا غیر ارگانیک شناخته می شود، در عوض مرغ هایی که با روش ارگانیک پرورش می یابند گوشتی ارگانیک و بدون آنتی بیوتیک دارند و تحت عنوان گوشت سبز در بازار ارائه می گردد.

تولید گوشت سبز

گوشت سبز نام محصولاتی می باشد که از مرغ های بدون آنتی بیوتیک بعمل آمده و ارگانیک ترین گوشت موجود در بازار هستند.

ممکن است برخی مراکز به فروش گوشت ارگانیک مرغ مشغول باشند اما خوب است بدانید که اغلب این محصولات غیر ارگانیک هستند و تنها محصولاتی که دارای نام و نشان معتبر هستند ارگانیک می باشند.

ممکن است مرغ ها در طول دوره رشد و پرورش بدون آنتی بیوتیک رشد یابند و بعد از کشتار گوشت شان بعنوان گوشت بدون آنتی بیوتیک عرضه شود اما باید بدانید که این گوشت ارگانیک نیست و تنها وجود آنتی بیوتیک در آن حذف شده، این گوشت ازین نظر ارگانیک نیست که مرغ در طول رشد ممکن است از دان و خوراکی مصرف نماید که این خوراک بصورت غیرارگانیک تولید شده باشد پس در نتیجه این امر گوشت ارگانیک نیست.

گوشت بوقلمون صنعتی از جمله گوشت هایی است که امروزه زیاد تولید میشود و تولید کنندگان برای پاسخگویی به نیاز متقاضیان به این شیوه از پرورش روی آورده اند.

در کل گوشت سبز از هرنظر تایید شده است و مرغ هایی که گوشت شان با این نام و نشان ارائه می گردد بدون هیچ ماده شیمیایی و مصنوعی رشد یافته اند و بدون اینکه آنتی بیوتیک یا خوراک غیراستاندارد دریافت کنند پرورش یافته اند.

گوشت مرغ سبز را می توانید توسط نمایندگی های معتبر و مجاز سطح کشور تهیه کنید و برای اطمینان از دریافت محصولات ارگانیک بهتر است به نام و نشان بسته بندی دقت کنید و حتی الامکان از مراکز فروش مجاز آن را خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.