مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات گوشت مرغ و مرغ زنده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش گوشت مرغ سبز

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید گوشت سبز

گوشت سبز مرغ محصولاتی بعمل آمده از مرغ های گوشتی هستند که با شیوه های ارگانیک حاصل شده اند و توسط نمایندگی های فروش معتبر بدست خریداران می رسند.
مرغ های گوشتی با دو روش صنعتی و ارگانیک در جهت تولید گوشت پرورش می یابند که در روش صنعتی اگرچه سودآوری بالایی دارند اما گوشت شان بعنوان محصولات آنتی بیوتیکی یا غیر ارگانیک شناخته می شود، در عوض مرغ هایی که با روش ارگانیک پرورش می یابند گوشتی ارگانیک و بدون آنتی بیوتیک دارند و تحت عنوان گوشت سبز در بازار ارائه می گردد.

تولید گوشت سبز

گوشت سبز نام محصولاتی می باشد که از مرغ های بدون آنتی بیوتیک بعمل آمده و ارگانیک ترین گوشت موجود در بازار هستند. ممکن است برخی مراکز به فروش گوشت ارگانیک مرغ مشغول باشند اما خوب است بدانید که اغلب این محصولات غیر ارگانیک هستند و تنها محصولاتی که دارای نام و نشان معتبر هستند ارگانیک می باشند.
ممکن است مرغ ها در طول دوره رشد و پرورش بدون آنتی بیوتیک رشد یابند و بعد از کشتار گوشت شان بعنوان گوشت بدون آنتی بیوتیک عرضه شود اما باید بدانید که این گوشت ارگانیک نیست و تنها وجود آنتی بیوتیک در آن حذف شده، این گوشت ازین نظر ارگانیک نیست که مرغ در طول رشد ممکن است از دان و خوراکی مصرف نماید که این خوراک بصورت غیرارگانیک تولید شده باشد پس در نتیجه این امر گوشت ارگانیک نیست.
در کل گوشت سبز از هرنظر تایید شده است و مرغ هایی که گوشت شان با این نام و نشان ارائه می گردد بدون هیچ ماده شیمیایی و مصنوعی رشد یافته اند و بدون اینکه آنتی بیوتیک یا خوراک غیراستاندارد دریافت کنند پرورش یافته اند.
گوشت مرغ سبز را می توانید توسط نمایندگی های معتبر و مجاز سطح کشور تهیه کنید و برای اطمینان از دریافت محصولات ارگانیک بهتر است به نام و نشان بسته بندی دقت کنید و حتی الامکان از مراکز فروش مجاز آن را خریداری کنید.
منبع: خوراک دام و طیور ایران

نام مدیر مجموعه

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه … شما را به خرید بهترین محصولات گوشت مرغ و مرغ زنده دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *