نکات مهم درباره آموزش به سگ

این یک نکته مهم در آموزش توله سگ شما است. مهم است که او یاد بگیرد که نیازهایش را در مکانی که شما برای آن هدف انتخاب کرده اید انجام دهد. باید مرتباً و حداقل بعد از هر وعده غذایی او را بیرون بیاورید.

گاهی می توانی بفهمی که زمانش فرا می رسد، سرویس آرکوپال فقط تماشای او. وقتی او شروع به دور زدن می کند به این معنی است که او آماده انجام آن است. پس فقط «نه» بگویید و او را بیرون بیاورید. مهم است که او را هر بار که اطاعت می کند تحسین و نوازش کنید.

این اولین دستوری است که باید به توله سگ خود آموزش دهید. هر بار که این دستور را به او می‌دهید، یک دستش را روی کلیه‌های سگ بگذارید و کمی فشار بیاورید تا بفهمد می‌خواهید چه کاری انجام دهد. وقتی می نشیند ستایش می کند و او را نوازش می کند.

این دومین دستوری است که باید به او بیاموزی ارکوپال جدید با نشستن او شروع کنید، سپس در کنارش دراز بکشید و به او بفهمانید که باید خودش را در همان حالت قرار دهد و پاهای جلویش را به جلو بکشد. وقتی به این مقام رسید، او را مسواک بزنید و از او تعریف کنید.

این سومین دستوری است که باید یاد بگیرد. توله سگ جیبی را بنشینید و دستور را با “بمان” کامل کنید، اگر حرکت کرد “نه” بگویید و “بمان” را تکرار کنید. فرمان را صادر كن و به تدريج دور شو و وقتي اطاعتش را به دست آوردي او را ستايش و مسواك بزن.

سعی کنید او را وادار کنید که افسار را با لذت پیاده روی مرتبط کند. اولین کاری که باید انجام دهید این است که سگ پاکوتاه را برای پوشیدن قلاده طبیعی کنید و بگذارید او در حیاط راه برود. سپس سعی کنید او را وادار کنید تا روی یک افسار راه برود، به او اجازه دهید در سمت شما قرار بگیرد و شروع به راه رفتن کنید و سعی کنید افسار را نرم نگه دارید. وقتی توقف کردید او را بنشینید و به او فشار دهید.

 • منابع:
  1. The fundamentals for educating your dog
 • تبلیغات: 
  1. برنده لاتاری یک میلیارد دلاری خودش را معرفی کرد
  2. مرگ صاحب شرکت نوار تیپ سبب افت قیمت نوار تیپ آبیاری شد!!
  3. با مایع ظرفشویی لباس های خود را اتو نمایید
  4. استفاده از پودر ماشین لباسشویی در تهیه اسلایم بازی!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.