پخش گوشت سالم مرغ سبز

گوشت مرغ سبز نوعی گوشت سالم و ارگانیک است که از مرغ های بدون آنتی بیوتیک و بدون هورمون بدست آمده و بصورت بسته بندی های تاریخ دار پخش و توزیع می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

گوشت مرغ سبز محصولی ارگانیک است که امروزه با توجه به وجود آنتی بیوتیک ها و داروهای رشد، از ارزش بسیار زیادی برخوردار می باشد و بعنوان یک گوشت سالم و ارگانیک پخش و توزیع می شود و در بسته بندی هایی سبز رنگ بفروش می رسند.

خواص گوشت مرغ سبز

گوشت مرغ سبز همانند سایر گوشت ها ارزش تغذیه ای بالایی دارد و تنها تفاوتش در ارگانیک بودنش می باشد. در واقع این محصولات از مرغ های پرورشی که بدون آنتی بیوتیک رشد یافته اند بدست می آید و بهترین آهن و پروتئین را در خود دارند.

گوشت مرغ سبز برای سلامت دندان ها مفید است و برای استحکام استخوان ها بهترین اصرگذاری را دارد و حتی گفته می شود که در رفع و از بین بردن سلول های سرطانی نقش اساسی دارد.

وجود ویتامین ب سه یا نیاسین در گوشت مرغ از دیگر عواملی است که باعث شده این گوشت مفید واقع گردد بطوریکه با مصرف آن بدن از بیماری های ناشی از سن بالا مصون شده و سلامت جسمی اش حفظ می گردد.

گوشت بوقلمون و گوشت مرغ سبز منبعی مملو از پروتئین بوده و در هر چهل گرم ازین گوشت به تامین بیش از 50 درصد نیاز روزانه به پروتئین منجر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.