کشیدن نقاشی حیوانات بر روی گلدان های خانگی

این یک نقاشی گلدان برای ساخت یک حیوان خانگی جدید است. با استفاده از گلدان های سفالی و گلدان پلاستیکی گلخانه ای می توانید انواع حشرات را درست کنید. به یک عنکبوت پشتی گل داودی یا یک کاشت درختچه ای بلند فکر کنید. یا یک پروانه رز و زنبور گل همیشه بهار را به عنوان سبدهای آویزان در نظر بگیرید. آنها هر اتاق یا باغی را روشن می کنند.

هنگامی که موجود خود را خلق می کنید، با رنگ آمیزی پوشیده می شوید. این یک چالش برای نقاشی روی گلدان شیشه ای است. ممکن است برای تکمیل شکل گلدان به مواد اضافی نیاز داشته باشید. اسپری قبل از افزودن رنگ، گاهی اوقات می تواند بهتر عمل کند. این یک فعالیت لذت بخش برای انجام یک خانواده در طول تابستان است!

این روزها بچه ها در مدرسه آموزش های گسترده ای برای مقابله با آلودگی دارند. برخی از آنها واقعا انگیزه پیدا می کنند. شما می توانید چند جنگجوی کوچک واقعی اکو را در اطراف محل دویدن داشته باشید. آنها در مورد گلدان های رنگ آمیزی شده که به محیط زیست ما آسیب می رسانند چه احساسی دارند؟ دنیای ما باید محافظت شود، درست است؟

این یک پروژه برای کاشت DIY نقاشی شده است. نیاز به الهام دارد. به دنبال بطری های شیشه ای قدیمی یا قوطی های فلزی استفاده شده باشید. استفاده مجدد از گلدان پلاستیکی بزرگ در صورت امکان ابزارهای بازیافتی را در نظر بگیرید. شاید رنگ سازگار با محیط زیست؟ برای زیبا جلوه دادن گلدان ها به ذهن خلاق نیاز دارد. توجه داشته باشید، شما سیاره را نجات می دهید. این هرگز آسان نیست!

خمیازه و پراکندگی احتمالاً همان چیزی است که اکثر افراد با دیدن این عنوان فکر می کنند. با این حال، من موافقم. این یک راه شگفت انگیز برای نمایش شاخ و برگ است. شکل‌ها، اندازه‌ها و گونه‌های مختلف گیاهان و جانوران زیادی وجود دارد که می‌توانند به باغ پروژه علمی بروند. این واقعاً مجموعه ای از کاشت است که می تواند الهام بخش باشد.

می توان از گلدان پلاستیکی نشایی و سبک های مختلف رنگ استفاده کرد. مجسمه‌های باغ می‌توانند جلوه زیبایی به آن اضافه کنند. می توانید یک گلدان به سبک دیزنی داشته باشید، یا داستانی از پادشاه میمون تعریف کنید. شما می توانید این را به نمایش باغ خود تبدیل کنید.

 • منابع:
  1. !12Flower Pot Color Ideas: Go Potty and Design Your Own Pots
 • تبلیغات: 
  1. سرامیکی که در برابر نور سایز عوض می کند
  2. از روغن زیتون برای درمان آنفولانزا استفاده کنید!
  3. با این محصولات رنگ چشم خود را تغییر دهید!
  4. معماری که با مقوا ایندربرد بزرگترین ماکت جهان را ساخت!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.