کفش فوتبال آدیداس نمزیز در آتش سوزی پا های شما را نجات می دهد

اولین و مهمترین چیزی که باید بدانید این است که هیچ چیز مانند “بهترین قیف فوتبال در بازار” وجود ندارد.

تشخیص اینکه کدام کفش فوتبال آدیداس نمزیز بهترین است غیرممکن است زیرا هر بازیکن فوتبال ترجیحات متفاوتی در مورد احساس، رویه، الگوی گل میخ و غیره دارد.

می‌توانید آن را با کلیک کردن روی اینجا ببینید: «چکمه‌های فوتبال پیشنهادی من/ کفش‌های فوتبال» . من مطمئن هستم که این نوعی گیره فوتبال است که اکثر بازیکنان را راضی می کند و اکثر مردم از پوشیدن آن خوشحال خواهند شد.

با این اوصاف، همچنین نمی تواند بهترین گیره فوتبال برای شما باشد. با هر جفت گیره فوتبالی که می‌خرید، باید یک جفت جوراب بزرگ نیز بخرید.

جوراب‌های گریپ با بهبود تناسب کفش‌ها و کاهش لغزش پا در داخل چکمه‌ها، بهترین استفاده را از هر گیره فوتبالی می‌برند.

در صفحه پیشنهادی من برای جوراب های گریپ، می بینید که بهترین جوراب های دستگیره برای استفاده با هر گیره فوتبالی برای من چیست.

ایستادن تک پا بر روی پای غیر غالب انجام شد، همانطور که مشخص شد سوژه ترجیحاً از کدام اندام برای ضربه زدن به توپ استفاده نمی کند.

پای غالب به گونه‌ای قرار می‌گرفت که لگن تقریباً 30 درجه و زانو تا 90 درجه خم شود و پا تقریباً 25 سانتی‌متر از زمین فاصله داشته باشد.

به آزمودنی دستور دادیم که پای غالب را به پای غیر غالب تکیه ندهد. پای غیر غالب در حالت پشت سر هم در پشت پای غالب قرار گرفت و به آزمودنی دستور داده شد که با انگشت شست پای غیر غالب که پاشنه پای غالب را لمس می‌کند.

در هر شرایطی، به آزمودنی دستور دادیم که با چشمان بسته و دست‌ها روی باسن ثابت بماند. پس از آموزش، قبل از جمع‌آوری داده‌های واقعی، به هر آزمودنی 2 کارآزمایی آشنایی با هر شرایط داده شد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.