کمربند چرم پهلوانی باعث لاغری در بانوان می شود

کمربند چرم پهلوانی در زمان‌های قدیم، شرکت‌ها همه چیز را دوام می‌آوردند، و ما هنوز معتقدیم که همه چیز باید در Saddleback دوام بیاورد. به همین دلیل است که ما هر چیزی را که می سازیم، از جمله کمربندهای چرمی خود را بیش از حد مهندسی می کنیم.

چرا کمربند چرمی Saddleback را انتخاب کنید؟
Saddleback Leather Co همه چیز در مورد کالاهای چرمی با کیفیت است، بنابراین ما فقط از بهترین چرم دانه کامل در کمربندهای خود استفاده می کنیم. بنابراین می توانید مطمئن باشید که یک کمربند باکیفیت دریافت می کنید که سال ها دوام می آورد. به این ترتیب ما می توانیم 100 سال گارانتی را پس بگیریم.

سخت افزار کمربند چرمی
تفاوت قابل توجه دیگر در کمربندهای چرمی ما سخت افزار آن است. ما از فولاد ضد زنگ درجه پزشکی جامد 316 برای ساختن بهترین سگک استفاده می کنیم، برخلاف برنج با روکش نیکل یا هر ماده دیگری. این ممکن است برای سگک کمربند بیش از حد به نظر برسد، اما ما دنبال کیفیت هستیم. این چیزی بیش از یک سبک است. این در مورد قدرت نیز است.

کمربند

گیره های فولادی ضد زنگ ما تا 750 پوند آزمایش شده اند و سگک های کمربند چرمی ما ضخیم تر از آن ها هستند. بنابراین می دانید که در بالا نگه داشتن شلوار شما مشکلی نخواهد داشت. علاوه بر این، باید بدانید که سگک کمربند شما هرگز فرسوده نخواهد شد و مانند روزی که آن را دریافت کردید براق خواهد ماند!

وقتی تو بمیری سرش دعوا میکنن 100 سال گارانتی؛ بدون قطعات شکستنی؛ بیش از حد مهندسی شده است.

انواع کمربند چرمی
ما دو نوع کمربند چرمی داریم، کمربند یدک کش چرمی و کمربند چرمی قدیمی گاو نر.

کمربند بکسل چرمی ما از 3 لایه چرم تمام دانه ساخته شده است. این یک کمربند قوی است. شایعه این است که آنها از کمربندهای ما برای بیرون کشیدن کشتی های باری که گیر می کنند استفاده می کنند، اما این ممکن است یک شایعه باشد. با این حال، به طور جدی، این قوی ترین کمربند است که می توانید خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.