یخچال صنعتی تهران ممتاز که مجهز به دزدگیر است!!

همه انواع مختلف یخچال های تجاری دارای چند ویژگی مشترک هستند، آنها غذاها را خنک و تازه با نمای بیرونی فولاد ضد زنگ و داخل عایق نگه می دارند.

هر بار که کسی به یک یخچال تجاری فکر می کند، اکثر ما فریزرهای تجاری مغازه خود را تصور می کنیم، وقتی صحبت از تبرید تجاری می شود، ما در مورد چیز بسیار متفاوتی صحبت می کنیم.

یخچال صنعتی تهران ممتاز یک گزینه عالی است اگر قصد دارید فروشگاهی راه اندازی کنید که اقلام نوشیدنی و غذایی را به مشتریان خود ارائه دهید.

پس باید درک و دانشی اساسی از انواع یخچال های تجاری داشته باشید، یخچال های تجاری یک ضرورت و بخش حیاتی هر عملیات خدمات غذایی هستند.

هر دسته یخچال تجاری برای کاربردهای خاصی طراحی شده است، بنابراین اگر یک طرح تجاری دارید، باید انتخاب یخچال خود را محدود کنید.

ما اغلب شرکت‌های غذا و نوشیدنی، سوپرمارکت‌ها، فروشگاه‌های رفاه و رستوران‌ها را به عنوان مشاغلی که به سیستم‌های تبرید تجاری نیاز دارند، دسته‌بندی می‌کنیم.

اما بیمارستان ها و کلینیک های تحقیقاتی پزشکی اغلب از یخچال تجاری برای نگهداری مواد حساس در دمای مناسب استفاده می کنند.

دینامیک حرارتی برای کاربردهای تجاری و صنعتی یکسان است.

علاوه بر محدوده دما، سایر تمایزات بین کاربردهای تجاری و صنعتی شامل انتظارات یا الزامات مقاومت در برابر آب و هوا، مقاومت شیمیایی، مقاومت در برابر خوردگی، اندازه لوله و طول عمر است.

مشاغل تجاری احتمالاً ساخت و سازهای جدید و عمدتاً کاربردهای داخلی هستند، در حالی که پروژه های صنعتی اغلب کارهای مقاوم سازی یا توسعه کارخانه هستند، با نسبت تقریبی فضای باز به داخل ساختمان 60 به 40.

این عوامل تمایل دارند مشاغل صنعتی را بسیار پیچیده تر کنند، انتخاب نیروی کار و ژاکت نیز فاکتورهای کلیدی هستند.

اینها یخچال های ذخیره سازی هستند که برای کارهای پشت خانه مناسب هستند، شما می توانید هر دو یخچال درب شیشه ای با واحدهای دسترسی و واحدهای درب جامد در درب های نیمه قد یا تمام طول را خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.